Ã–VRIGT / Mattor / Kashan 7281014

nr 728 1014

Kashan

tidigt 1900-tal, 260x360

Kondition: jämnt ställvis ngt hårdare slitage, lagningar,skör

Utrop:

12.000 kr

Såld:

8.600 kr

måndag 28 november 2011
kl 18:33:43

  • Tema